www.nazaretankiostrzeszow.pl


Idź do treści

Menu główne:


Informacje

O nas > DMN

JUBILEUSZOWE X FORUM DMN - Rzym 29.06-10.07.2013

E:\BIURO 1\STRONA WWW\Zdj_wydarzenia\Rzym 29.06-10.07\P7080706.JPG
Error File Open Error


Świadectwa:


Czas łaski, szerokiego uśmiechu Pana Boga i wielkiego zaskoczenia: To mi przychodzi na myśl, gdy wspomnę Rzym. Eucharystia przy grobie Jana Pawła II, spotkanie w bliskości z Ojcem Świętym Franciszkiem, Eucharystia w sercu Kościoła- w Bazylice św. Ap. Piotra i Pawła, wspólnota młodych, ale i moich współsióstr i kapłanów, pomogła mi naładować duchowe i ludzkie akumulatory. Pan mnie i każdego z nas zna i wie, czego nam potrzeba… Teraz dzielę się radością i doświadczeniem wiary z tymi, których tam nie było, w myśl zasady: PODAJ DALEJ: Błogosławię Cię, Panie...

s. Lidia
Ten wyjazd dla mnie był bardzo ważny. Pozwolił mi doświadczyć jedności Kościoła i tego, że wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Ojca.

s. Natanaela"W sercu Nazaretu i Kościoła…" - przez ten wyjazd dane mi było doświadczyć radości z tego, że jestem nazaretanką, chrześcijanką. Dziękuję Bogu, że mogłam być w Roku Wiary w samym sercu Kościoła i wyznać swoją wiarę razem z tyloma młodymi ludźmi na Placu Świętego Piotra.

s. Bernadeta" Bóg zawsze daje to, co dla danej duszy jest najlepsze" - to słowa naszej Matki Założycielki - bł. Franciszki Siedliskiej - Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza.

Dla uczestników FORUM ten właśnie czas był najlepszym, ponieważ podarowanym przez Pana Boga. Niech On będzie uwielbiony za i we wspaniałej młodzieży, która pragnęła czegoś więcej, pragnęła spotkania z Nim zarówno w codziennej modlitwie - Mszy Św., wieczornych adoracjach, jak i spotkania, odkrywania Jego oblicza w drugim napotkanym człowieku. Za dar wspólnoty, jaką dane nam było tworzyć, za codzienność przeplataną modlitwą, radością, wzajemną troską i pomocą. Niech dobry Bóg będzie uwielbiony i umacnia naszą wiarę, nadzi.

s. Marietta


________________________________________


______________________________________________

Serdecznie zapraszamy młodzież
na
Dzień Skupienie
w dniu 16 marca 2013 roku
do "Kalsztoru na górce"
w Ostrzeszowie


E:\BIURO 1\STRONA WWW\obrazy na strone\spupienie.JPG
Error File Open Error

Start | O nas | Historia | Aktualności | Inicjatywy | Renowacja | Źródła finansowania projektów | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego