www.nazaretankiostrzeszow.pl


Idź do treści

Menu główne:


Koncert 32

Inicjatywy > Koncerty "Perły w koronie"

Projekt pt. "Konno i koleją, historycznie, muzycznie i tanecznie - ponadregionalne walory kulturalne Ziemi Ostrzeszowskiej." współfinansowanego z EFRR w ramach:

Priorytet VI "Turystyka i środowisko kulturowe"
Działanie 6.2; "Rozwój kultury i zachowanie dziedzictwa kulturowego"
Schemat II "Projekty promocyjne"
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013
Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej Wielkopolski____________________________________________

Serdecznie zapraszamy
na koncert z cyklu "Perły w koronie" pod tytułem:
"Z ciemności w światło".
Muzyczną perłę odsłonią dla Państwa:

Izabela Frankowska- Grabarczyk - sopran,
Rafał Songan - baryton.

W programie
"OPEROWE BRZMIENIA".
Koncert odbędzie się w niedzielę 10 lmarca 2013 r. o godz. 18:00 w kościele Sióstr Nazaretanek przy ul. Leśnej 5 w Ostrzeszowie.


Izabela Frankowska – Grabarczyk – sopranistka

W przeszłości związana z Operą Bałtycką i Wrocławską, koncertująca z licznymi recitalami w wielu miastach w Polsce. Ostrzeszowianka, niestrudzona propagatorka muzyki: klasycznej, kameralnej, a nade wszystko szlachetnej w wymiarze artystycznym. Dyrektor Kobylogórskiego Ośrodka Kultury.


Rafał Songan - baryton

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Łodzi w klasie prof. Edwarda Kamińskiego. Na scenie operowej zadebiutował rolą Jonsona w „Czarnej masce” K. Pendereckiego wystawianej w Teatrze Wielkim w ramach festiwalu „Warszawska Jesień”. Od 1989 roku jest solistą Teatru Wielkiego w Łodzi , jednocześnie występując gościnnie na scenach operowych Warszawy, Bydgoszczy, Krakowa, Poznania, Wrocławia. Jest uczestnikiem półfinału konkursu Luciano Pavarottiego w Modenie. W roku 1994 zdobył wyróżnienie i dwie nagrody specjalne w konkursie wokalistyki operowej im. A. Didura w Bytomiu . Odbył liczne tournée , śpiewał m.in. w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Włoszech, Anglii, Szwajcarii, Irlandii Płn., Rosji, Ukrainie, na Tajwanie i Martynice. Brał udział w prapremierze „Wyrywacza serc” Elżbiety Sikory, opery wg Borisa Viana wystawionej na scenie Opery Narodowej w Warszawie a w roku 1997 wystąpił w paryskiej realizacji tego przedstawienia w Centre Georges Pompidou .
ZAPRASZAMY!
Przyjdź! Będzie pieknie!Start | O nas | Historia | Aktualności | Inicjatywy | Renowacja | Źródła finansowania projektów | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego